Jesteś tutaj: O firmie > Napisali o nas...

Computer Reseller News/ 04.02.2009 / Serwis po Maxdacie - Tylko dla klientów Orange

Jedynie abonenci Orange, który kupili notebooki Maxdaty w zestawie z abonamentem na dostęp do Internetu, mogą liczyć na ich bezpłatną naprawę bądź wymianę w ramach gwarancji. Od upadku Maxdaty minęło ponad pół roku, a kwestia serwisu jest nadal nieuporządkowana. Niemiecki producent, składając wniosek o upadłość w czerwcu 2008 r., zerwał współpracę z punktami serwisowymi i zostawił klientów na lodzie. Dotyczyło to także tych, którzy kupili notebooki Maxdaty wraz z dostępem do mobilnego Internetu. Zgodnie z obietnicami sprzed kilku miesięcy PTK Centertel, operator sieci Orange, zapewnił serwis sprzętu sprzedanego przez upadłą Maxdatę. Od listopada 2008 r. zajmuje się nim warszawski RAM-SERWIS.

zobacz więcej


IT Reseller / 26.01.2009 / Kłopoty w spadku po Maxdacie

Brak serwisu, tysiące sfrustrowanych klientów oraz niemal bezwartościowy sprzęt na półkach – tyle Maxdata zostawiła resellerom ogłaszając swoją upadłość.

zobacz więcej


Computer Reseller News / 15.10.2008 / Efekt domina

Maxdata, bankrutując, zostawiła na lodzie swoich resellerów, użytkowników i autoryzowane punkty serwisowe – serwis produktów tej firmy praktycznie nie istnieje. Przywrócić go mógłby jedynie inwestor chętny do przejęcia marek Maxdata i Belinea. Na razie jednak nie udało się go znaleźć.

zobacz więcej